• Skontaktuj się z nami: 510 133 509

0

BUUUM - Jak to działa?

Założenie konta

  1. Pierwszym krokiem tworzenia konta jest wypełnienie formularza rejestracyjnego. Podaj swoje podstawowe dane.
  2. Poczekaj na akceptację administratora platformy. O zaakceptowaniu Twojego zgłoszenia zostaniesz poinformowany e-mailem.
  3. Po otrzymaniu e-maila kliknij w link znajdujący się w treści wiadomości („Zacznij sprzedawać”). Zostaniesz przeniesiony na stronę konfiguracji sklepu.
  4. Skonfiguruj swój nowy sklep. W trakcie tego procesu konieczne będzie również utworzenie konta w serwisie Stripe. Jest to konieczne abyś mógł otrzymywać wpłaty od swoich klientów.
  5. Po zakończeniu procesu konfiguracji możesz zacząć dodawać produkty i rozpocząć sprzedaż.

Obsługa płatności

Zarówno platforma BUUUM.pl, jak i sklep Stareprzedmioty.pl jako bramki płatniczej używają serwisu STRIPE. Każdy nowy sprzedawca zobligowany jest do utworzenia konta w tym serwisie podczas procesu konfiguracji sklepu.

Kupujący mają możliwość dokonania wygodnej i bezpiecznej płatności kartą płatniczą. Sprzedający widzi wpłatę natychmiastowo na swoim koncie STRIPE. Wypłata środków następuje automatycznie po 7 dniach (istnieje możliwość zgłoszenia prośby o szybszą wypłatę administratorom platformy BUUUM.pl / Stareprzedmioty.pl).

Dzięki dwustopniowej weryfikacji Twoje transakcje są bezpieczne.

Prowizje

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.